خانه / تورهای خارجی / تور آنتالیا / تور آنتالیا شهریور۹۶

تور آنتالیا شهریور۹۶

آنتالیا

 

تور آنتالیا

۶ شب و ۷روز

 

نام هتل درجه هتل خدمات قیمت ۲تخته (هرنفر) قیمت ۱ تخته(هرنفر) ۶تا۱۲سال(کودک باتخت) توضیحات
TOPKAPIC ۳* BB ۱/۵۰۰/۰۰۰ ۱/۹۰۰/۰۰۰ ۹۹۹/۰۰۰
LARA DINC ۴* ALL ۲/۵۰۰/۰۰۰ ۲/۸۹۵/۰۰۰ ۱/۴۵۰/۰۰۰
MAGIC SUN ۴* ALL ۲/۷۰۰/۰۰ ۲/۹۹۰/۰۰ ۱/۴۵۰/۰۰۰
VIKING STAR ۵* ALL ۲/۸۵۰/۰۰۰ ۳/۱۵۰/۰۰۰ ۱/۴۵۰/۰۰۰
ORANGE COUNTY ۵* UALL ۳/۲۵۰/۰۰۰ ۳/۶۵۰/۰۰۰ ۱/۴۵۰/۰۰۰
SARP ۵* UALL ۳/۵۵۰/۰۰۰ ۴/۱۰۰/۰۰ ۱/۴۵۰/۰۰۰

 

 

خدمات آژانس :بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان – ترانسفر فرودگاهی – راهنمای فارسی زبان – بیمه مسافرتی

توضیحات :

 

  1. علاوه بر هتلهای ذکر شده رزرو هتلهای دیگر نیز پذیرفته میشود.
  2. بدلیل تغییر روزانه قیمتها جهت دریافت قیمتهای دقیق با شرکت تماس حاصل فرمائید.
  3. پرواز چارتر و هتل ها گارانتی و غیر قابل استرداد می باشد.
  4. اعتبار پاسپورت حداقل ۵ ماه میباشد.
  5. نرخ تور کودک زیر ۲ سال مبلغ ۱۹۹٫۰۰۰ تومان می باشد.

 

 

آنتالیا

آنتالیا پرطرفدارترین شهر توریستی ترکیه است که سالانه ۳۰ درصد از گردشگرانی که ترکیه می روند را به سوی خود جذب می کند . سرسبزی و دشت های رنگین آنتالیا حاصل آبهایی است که از کوه های ترودوس به طرف آنتالیا سرازی می شوند . آبشارهای حاصل از این پدیده و طبیعای که در مسیر خود به وجود می آورند یکی از جاذبه های طبیعی آنتالیاست .

جاذبه ها :

پاموک کاله :

در زبان ترکی به معنای قلعه پنبه ای است ابی که از صخره های پاموک کاله رو به پایین سرازیر می شود ، باعث می شود کل منطقه در اثر رسوب املاح موجود در آب حالتی شبیه به پنبه پیدا کند . شگفتی پاموک کاله تنها به شکل سفید رنگ و پنبه مانند آن نیست در اینجا ۱۷ چشمه آب گرم با دمای بسیار بالا وجود دارد که حتی تصور شنا کردن در آنها نیز غیرممکن است .

دروازه هادریان :

قرنها پیش در سال ۱۳۰ پس از میلاد ، وقتی قرار شد هادریانوس امپراطور روم به آنتالیا سفر کند به افتخار ورود هادریانوس ، دروازه ا ی با شکوه و زیبا در ورودی شهر ساختند که به دروازه هادریان معروف شد این دروازه یکی از برجسته ترین جاذبه های گردشگری ترکیه است . سه درواز یا همان دروازه هادریان ، سه طاق و دو برج بلند در دوسوی خود دارد . طاقهای این دروازه نمونه ای کلاسیک از طاق نصرتهای رومی هستند . از میان دو برج این دروازه نیز برج جنوبی به دوران روم باستان باز می گردد و برج شمالی متعلق به عهد سلجوقیان است دروازه ادریان به دلیل قدمت و زیبایی فوق العاد ای که دارد از اهمیت ویژه ای در میان گنجینه های تاریخی ترکیه برخوردار است .

آکوالند :

یک کشور توریستی است زیرا علاوه بر جاذیه های طبیعی و تاریخی بهترین امکانات را برای تفریح و سرگرمی گردشگران فراهم کرده است یکی از این امکانات پارک آبی آکوالند در منطقه ساحل کنیا آلتی در آنتالیا است . آکوالند دنیای آبهاست . استخرهای متنوع و سرسره های هیجان انگیز آبی یکی از بهترین انواع خود در جهان هستند . این سرره و استخرها دارای سیستمی پیشرفته و منطبق با استانداردهای بین المللی هستند که این پارک را به محیطی محبوب در میان گردشگران تبدیل کرده اند .

بندر قلعه کاله ایچی :

کاله ایچی یعنی داخل قلعه . این منطقه بخش قدیمی و تاریخی شهر زیبای آنتالیاست که توسط رومی ها بنا شد . قلعه کاله ایچی یک اثر دیدنی و ارزشمند تاریخی در آنتالیاست که آمار بازدید بالایی دارد . قلعه بزرگ و وسیع کاله ایچی با ۸۰ برج و ۳۰۰۰ خانه ای که دارد توسط یک دیوار قدیمی احاطه شده است . این دیوارهای بلند به دریا ختم می شوند و فرصت انواع تفریحات آبی را از داخل کاله ایچی برای گردشگران فراهم می کند .

 

 

درباره سمین بیات

۲ نظر

  1. لطفا برای تورانتالیا گرند پارک لارا برای ۱۳تا۱۷ مرداد ۹۴ سویت ۴نفره قیمت بدید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا