تور استانبول

آنتالیا1

تور استانبول

توضیحات

اقامت ۳ شب و ۴روز در هتل همراه با صبحانه

هتل‌ها

نام هتل

قیمت ۲ تخته ،هر نفر

قیمت ۱ تخته ،هر نفر

کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال

THE CITYPORT

****

۱/۶۲۰/۰۰۰ تومان

۱/۹۵۰/۰۰۰ تومان

۱/۵۴۰/۰۰۰

MINAL

****

۱/۷۵۰/۰۰۰ تومان

۱/۸۵۰/۰۰۰ تومان

تومان۱/۵۴۰/۰۰۰

ELIT WORLD PRESTIC

****

تومان۱/۷۳۰/۰۰۰

۱/۹۹۰/۰۰۰ تومان

۱/۵۴۰/۰۰۰ تومان

BELKON

****

 

۱/۳۹۰/۰۰۰تومان

۱/۷۹۰/۰۰۰ تومان

۱/۰۹۰/۰۰۰ تومان

BEZCEVAHIR

*****

۱/۷۸۰/۰۰۰ تومان

۲/۲۲۰/۰۰۰ تومان

۹۲۹/۰۰۰ تومان

توضیحات

بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر -۳شب و ۴روزاقامت در هتل – صبحانه بر اساس سرویس هتل- ترانسفر فرودگاهیراهنمای فارسی زبان + بیمه مسافرتی سامان+یک گشت شهری با نهار .
قیمتها به هزار تومان می باشد.

طبق بخشنامه هواپیمایی قشم ایر پرواز چارتری قشم سوخت کامل می باشد.

پرواز چارتر و هتل گارانتی می باشد در صورت کنسلی و تغییر تاریخ و تغییر نام کل مبلغ سوخت می گردد.

نرخ کودک زیر دو سال ۱۰۰٫۰۰۰تومان می باشد.

ساعت پرواز رفت: ۰۱:۲۰ با مداد برگشت:۰۳:۵۰ بامداد.

استانبول

استانبول نه تنها یکی از استثنایی ترین شهر ترکیه ، بلکه استثنایی ترین شهر دنیاست . دو قاره آسیا و اروپا از طریق تنگه بسفر در دریای مرمره به هم می رسند و استانبول دقیقاً در همان جا قرار گرفته است از این رو شهری است که مسافران بسیاری از هر دو قاره دارد . استانبول علی رغم جمعیت ۱۵ میلیونی اش ، آرامش در خیابانهای شنگفرش شده و ساحل های درخشانش حکمفرماست . شب های این شهر ترکی به روشنی و سرزندگی معروف است . مسجد آبی ، مسجد ایاصوفیه ، کاخ موزه توپکاپی و بازارهای قدیمی ، تنها گوشه ای از دیدنی های استانبول است . اما یکی از زیباترین این دیدنی ها جزایر پرنسس است که در دل آب های دریای مرمره خود نمایی می کنند .

جاذبه ها :

کاخ موزه توپکاپی :

این کاخ را عثمانی ها ساختند تا در آن سکنی گزینند . این کاخ در محل تلاقی تنگه بسفر ، خلیج شاخ طلایی و دریای مرمره است . از ورودی کاخ که بگذرید ، در سمت راست درختهای سرو ومطبخ ها کنار هم قرار گرفته اند . در آنجا نمایشگاهی از ظروف کریستال ، نقره ها و چینی را می بینید که همگی مربوط به یک سفره سلطنتی در دوران عثمانی ها هستند . در سمت چپ کاخ حرمسرا قرار دارد که محل زندگی همسران و فرزندان سلاطین بوده است . در میانی ترین بخش این کاخ عمارتی زیبا قرار دارد که ردای پیامبر اسلام ، حضرت محمد ( ص ) در آن نگهداری می شود .

برج گالاتا :

گالاتا از قدیمی ترین برج های جهان است ودر منطقه گالاتای قرار دارد . تاریخ ساخت این برج به قرون وسطی در سال ۵۲۸ باز می گردد . برج گالاتای ۹ طبقه دارد و با احتساب کلاه استوانه ای شکلی که روی این طبقات ساخته اند ، ارتفاع آن به ۷۰ متر می رسد . این برج تاریخی و پر ماجرا امروزه در طبقه آخر خود با داشتن کافه و رستوران ، پذیرای گردشگران است .

ایاصوفیه :

این بنای باشکوه با شهرتی جهانی ، امروزه از با ارزش ترین میراث تاریخی ترکیه است . معماری شگفت انگیز ، نماهای باشکوه داخلی و سرنوشت پرفرازو نشیب آن ، سالانه گردشگران بسیاری را برای دیدنش به استانبول می آورد . این مکان کلیسای مسیحیت شرق بوده که در دوره امپراطوری بیزانس به سال ۵۳۲ میلادی بنا به دستور امپراطور کنستانتین اول ساخته شد و به مدت هزار سال کلیسا بود . این بنا گنبدی به قطر ۳۱ متر دارد که ارتفاع آن از سطح زمین به ۵۵ متر می رسد . این گنبد عظیم توسط ۴۰ پشت بند بزرگ و روی چهار ستون اصلی استوار شده است .

درباره سمین بیات

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا